Натяжні стелі                              Буріння свердловин Ужгород, Мукачево                                                    Тел: +38 (093) 058-07-23, +38 (066) 502-82-13
Главная » 2014 » Січень » 20 » Лофт

Лофт

Справжнє дітище індустріального століття – стиль лофт. Це горищний стиль, який нежитлове приміщення перетворює в цілком стерпне житло. Мало того, що стерпне, так зараз ще і модне. Напевно, стиль лофт в інтер'єрі – це просто писк моди. Правда, в російському інтерьерном дизайні цей стиль ще не представлений в чистому вигляді, але вже активно використовується в оформленні елітного житла.

                      

На Заході квартири в стилі лофт стали явищем звичним вже давно, тому цілком передбачувано стрімке входження цього стилю і в наш масове житло. Особливо це актуально для мегаполісів і великих промислових міст, так як лофт – продукт виключно урбаністичний. Що ж ховається за таким ще незвичним для нас поняттям? У чому його особливість? Давайте розберемося.

Виникнення стилю лофт

Значення англійського слова «loft» – горище, кімната на верхньому поверсі, сам верхній поверх. Позначати цим словом новий інтер'єрний стиль почали недавно, хоча сам стиль зародився ще в першій половині двадцятого століття в Нью-Йорку, в заводському районі Манхеттена. Саме там, в сорокових роках минулого століття вперше почали використовувати дешевші приміщення старих промислових будівель для житла і офісів.

Як же так вийшло? Все дуже просто. В результаті стрімкого подорожчання землі в центрі міста промисловці змушені були перебазуватися на його околиці, а звільнені заводські корпуси почали займати молоді і небагаті представники творчих професій. Художникам і музикантам було вельми вигідно облаштовувати під житло просторі приміщення з високими стелями і хорошим освітленням не тільки через доступної ціни. Це ще було зручне і вигідне рішення за світло суміщення житлового та робочого простору, квартири та художньої майстерні (студії). При цьому такі елементи як необроблені цегляні стіни, балки, труби та інші прикмети виробничого призначення приміщень оставлялись недоторканими, що не заважало мешканцям цих приміщень і надавало якусь оригінальність інтер'єру.

Саме цю оригінальність і почав розвивати як стилістичний напрям відомий архітектор і дизайнер Енді Уорхол, а за ним і інші майстри інтер'єрного дизайну в Америці і в Європі. Всього через якісь десять років оригінальне житло в стилі лофт стало вважатися виключно елітним і вже було не кишені небагатьом художникам і музикантам.

                    

Риси стилю лофт

Лофт-інтер'єр – це, перш за все, багато повітря і світла. Тому ключові просторові і оформлювальні характеристики стилю лофт підкреслюють саме об'ємність і «безмежність» житлового приміщення. Основні риси, формують простір цього стилю:

  • відкритість (відсутність несучих перегородок);
  • високі стелі (деколи вище десяти метрів);
  • велика площа (від сотень до тисяч квадратних метрів);
  • широкі вікна (іноді на всю стіну).
16.02.2019
1893

Комментарии: 0

Добавить комментарий

Ім`я *:
Email *:
Код *: