Натяжні стелі                              Найкраща якість по вигідним цінам                                                    Тел: +38 (093) 058-07-23, +38 (066) 502-82-13
Слайд 01
Слайд 02
Слайд 03
Слайд 04
Слайд 05
Слайд 06
Слайд 07
Слайд 08
Слайд 09
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12
Етапи утеплення фасаду

  • Перший етап утеплення фасаду — підготовка фасаду :


На цьому етапі проводиться очищення фасаду від всіляких забруднень, а всі наявні дефекти самим ретельним чином заштукатурюються і ґрунтуються. 
  • Другий етап утеплення стін пінопластом — установка стартового профілю


Після того, як підготовка фасаду готова настає пора установки стартового профілю. Встановлюється він в горизонтальному положенні і обов'язково на відбитому для нього рівні, який обумовлено в проекті будівництва будівлі. Кріпиться цей профіль за допомогою спеціальних дюбелів.
При цьому обов'язково слід залишати між профілями невеликий зазор шириною 2-3 мм для того, щоб при підвищенні температур розширення могло бути компенсовано.
  • Третій етап утеплення фасаду — нанесення клейового складу на лист пінопласту


На цьому етапі робіт на пінопласт наноситься клей. Клей може наноситися різними способами.Якщо основа рівна, досить рівномірно розподілити клейовий склад по всій поверхні плити. Якщо є відхилення від вертикалі робіта проводиться з використанням маятників. При цьому на пінопластову плиту встановлюється декілька (5-8) шпателів клею по всьому краю плити і з обов'язковими розривами по середені . В ідеалі клей повинен покривати, як мінімум, 35- 40% від загальної площі поверхні плити. Оскільки плити першого ряду укладаються на стартовий профіль, клей на них слід наносити за деяким відступом від краю плити. Обов'язково потрібно своєчасно видаляти всі клейові надлишки, оскільки дуже важливо, щоб клей ні в якому разі не потрапив в стики між плитами пінопласту.
  • Четвертий етап утеплення фасаду — приклейка плит пінопласту на фасад будинку


Цей етап утеплення стін фасаду пінопластом обумовлений приклейкою пінопластових плит безпосередньо на фасад будівлі. Процес приклеювання проводиться горизонтально і обов'язково знизу вверх. Вертикальні шви при цьому перев'язуються. Оскільки щілини між пінопластовими плитами цілком можуть утворювати містки холоду, їх необхідно притискати один до одного максимально щільно. Якщо ж зазори все-таки залишилися, щілини можна легко закрити монтажною піною або залишками утеплювача.
Ні в якому разі не розташовуйте стики сусідніх плит пінопласту кутах дверних, а так само віконних прорізах, оскільки всі обрамлення кутів обов'язково повинні виконуватися з цілих плит. Це зробить утеплення набагато більш ефективним.
  • П'ятий етап утеплення фасаду — закріплення пінопласту дюбелями : 


Далі пінопласт слід закріпити дюбелями. Робиться це досить просто. У фасаді будівлі просвердлюється отвір під дюбель. Забивати дюбель потрібно так, щоб його капелюшок опинився на одному рівні з плитою пінопласту. Після цього в дюбель залишається тільки вкрутити або, як варіант, вбити розпірний сердечник.

Кількість дюбелів може змінюватись і зазвичай підбирається з урахуванням вітрових навантажень та поверховості будівлі, яке утеплюється пінопластом .
  • Шостий етап утеплення фасаду пінопластом — установка підсилюючих елементів :


Коли виставляються утеплення пінопластом , дуже важливо правильно встановити підсилюючі елементи. Або, інакше кажучи, зробити армування кутів перфоуголком для фасадів.
  • Сьомий етап утеплення фасаду пінопластом — армування теплоізоляції :


На цьому етапі утеплення фасаду виробляється армування теплоізоляції. Для цього на поверхноcть плит пінопласту наноситься армуючий склад, який розподіляється рівномірно за допомогою зубчастого шпателя. Після цього в армований складі необхідно втопити лугостійку сітку. Після того, як ця робота завершена, буде потрібно нанести ще один шар армуючого складу і ретельно його вирівняти.
  • Восьмий етап утеплення фасаду — нанесення захисно-декоративного шаруДалі на поверхню фасаду необхідно нанести захисно-декоративне покриття. Слід обов'язково мати на увазі, що товщина даного шару ні в якому разі не повинна перевищувати розмір наповнювача, які формує фактуру покриття.
Заключний етап утеплення фасаду — надання фактури захисному шару фасаду будинку :
Наружное утеплениеІ, нарешті, на останньому етапі захисному шару фасаду будівлі залишається тільки додати фактуру. Структурувати захисний шар можна за допомогою пластикової терки, використовуючи кругові, горизонтальні чи вертикальні руху. Все залежить від того, який малюнок в підсумку ви бажаєте отримати. Надлишки сполучного, які обов'язково обрузуются в процесі нанесення складу, ні в якому разі не слід повертати назад у ємність з матеріалом. Це може істотно знизити декоративність одержуваного ефекту. Так само в процесі нанесення декоративного покриття не слід робити перерви. Дуже важливо, щоб поверхня стіни будівлі була проведена в одноразове режимі.

У разі необхідності, декоративне покриття можна додатково пофарбувати. Як бачите, мокре утеплення пінопластом — досить проста процедура, однак, не слід займатися її виконанням, не маючи відповідного досвіду. На щастя, оскільки така послуга, як утеплення фасаду в Ужгороді є сьогодні досить високо, фахівця ви знайдете без яких би то не було особливих складнощів. Найголовніше — це звернутися у надійну компанію, що працює у відповідному секторі ринку не перший рік.
Ціна на утеплення фасаду в Ужгороді