Натяжні стелі                              Найкраща якість по вигідним цінам                                                    Тел: +38 (093) 058-07-23, +38 (066) 502-82-13
Слайд 01
Слайд 02
Слайд 03
Слайд 04
Слайд 05
Слайд 06
Слайд 07
Слайд 08
Слайд 09
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12

Красива окантовка натяжної стелі - декоративний шнур 

Окантовка натяжної стелі відіграє важливу роль в оформленні стельового простору. Оформлення периметра полотна приховає зазор між профілем і стіною і додасть акуратний вигляд всьому інтер'єру. Раніше для цих цілей використовувалися вставка і багет, але вже сьогодні, ми раді запропонувати Вам новий варіант - декоративні шнури.

 Вони добре виглядають на стіні, являючи собою відмінну альтернативу вставці і багета. Витки нитки виглядають красиво і оригінально, а сам інтер'єр стає незвичайним, адже більшість з нас звикли бачити канти тільки на текстилі (штори, гардини, окантовка меблів).

 
 У нашому асортименті декоративні шнури декількох типів - одноколірні, багатобарвні, одноколірні із золотою ниткою. Всі вони мають гарний перламутровий відлив. Одноколірні виглядають більш стильно і строго, а от наявність золотої вставки додасть полотну помпезний святковий вигляд.


 

У класичному інтер'єрі окантовка натяжної стелі декоративним кантом створить радісну атмосферу .

Варто сказати і про нестачу використання декоративного шнура, як і багет, він може бруднитися, тому ми не рекомендуємо встановлювати його в особливо запилених приміщеннях. З роками кант може припасти пилом. І все ж, це найоригінальніший і красивий декор.

Виїжджаючи на заміри кімнати, наш технолог бере з собою каталог і всі зразки. Тому, якщо ваш вибір окантовки натяжної стелі - декоративний шнур, Ви зможете його «приміряти» до кольору натяжної полотна і стін, зіставити відтінки і вибрати кращий варіант оформленія. Якщо у Вас залишились якісь питання - зателефонуйте, і ми проконсультуємо Вас в телефонному режимі.


Ціна натяжної стелі в Ужгороді