Натяжні стелі                              Найкраща якість по вигідним цінам                                                    Тел: +38 (093) 058-07-23, +38 (066) 502-82-13
Слайд 01
Слайд 02
Слайд 03
Слайд 04
Слайд 05
Слайд 06
Слайд 07
Слайд 08
Слайд 09
Слайд 10
Слайд 11
Слайд 12

Стінові 3D панелі - це голландський, інноваційний, 100% екологічно чистий матеріал на ринку оздоблювальних матеріалів. Сучасний і оригінальний дизайн панелей створений молодими, талановитими випускниками Нідерландської Академії Дизайну Ейндховена, що отримала звання "кращої академії дизайну в світі". 


 

 

Продукція компанії  пожвавить ваші стіни сучасними екологічно чистими тривимірними панелями для стін, виготовлених з волокон стебел цукрової тростини. Сировина, що використовується для виробництва наших стінових 3D панелей на 100% переробляється. 


 

 

Застосовуються для обробки стін, стель інтер'єрів та оформлення дизайну: ·   житлових приміщень (бібліотек, віталень кімнат, камінних, домашніх кінотеатрів, дитячих, спалень і т.д.;  

·      ресторанів, кафе, барів, клубів, казино; 

·    торгівельних центрів, магазинів, бутіків, салонів, комерційних представництв; 

·   кінотеатрів, телебачення, театральних студій, концертних залів; 

·      офісів, залів засідань, судів, бібліотек, шкіл, музеїв, аеропортів, банків; 

·      фoнів для водних композицій, зимових садів. 


 

 

 

2009 року в США наші панелі були відзначені дизайнерами інтер'єрів як краща й інноваційна, екологічно чиста продукція для внутрішнього декору. Стильні, практичні та елегантні декоративні панелі від компанії  стануть відмінним доповненням інтер'єру будь-якої кімнати, які створять новий стиль. Після монтажу вони можуть бути пофарбовані в будь-який колір, який підходить до вашого інтер'єру. 


У 2010 році WallArt представили свої стінові 3D панелі в Європі. Компанія перша вийшла на ринок з цією екологічно чистою продукцією домашнього декору та інтер'єру. На даний момент доступно 12 різних моделей стінових 3D панелей, детальніше в розділі «Продукція». 3D панелі створять об'ємне вимір стін і підійдуть практично до будь-якій кімнаті вашого будинку. 

 Сировина, використовувані для виробництва стінових панелей отримують з волокон цукрового очерету, стебла якого попередньо подрібнюють. Тому цей матеріал переробляється на 100%. 

Тростниково-цукрова багаса є одним самих поновлюваних матеріалів, оскільки цукровий очерет можна збирати до 3-х разів на рік. Валовий збір у всьому світі складає більше 1,2 млрд. тонн на рік. З 3 тонн цукрової тростини отримують 1 тонну багаса

Розмір : 500х500 мм

товщина : 1.5 мм

висота : 20 мм max

вага : 275 грам

матеріал : багаса

в упаковці : 12 панелей / 3 м.кв